Hugo de Vries Fonds steunt biografie van botanisch illustrator, Berthe Hoola van Nooten. Opening tentoonstelling op donderdag 7 November 2024.

Hugo de Vries Fonds steunt biografie van botanisch illustrator, Berthe Hoola van Nooten. Opening tentoonstelling op donderdag 7 November 2024.

Op 7 november 2024 wordt in de WUR Bibliotheek – Bijzondere Collecties de nieuwe tentoonstelling Beautiful Botany, botanische illustraties van Berthe Hoola van Nooten en anderen geopend. U bent van harte uitgenodigd om de opening bij te wonen. De tentoonstelling richt zich op de prachtige tekeningen van botanisch illustrator Berthe Hoola van Nooten en besteedt daarnaast aandacht aan botanische illustratoren die voor (voorgangers van) WUR werkten.
Tijdens de opening wordt de biografie “Berthe Hoola van Nooten (1817-1892), leven en werk van een ongekende bloemenkunstenaar”, geschreven door David Apollonius Coppoolse en Marcel van Dorst, en gesponsord door het Hugo de Vries Fonds, gepresenteerd.

Wanneer: donderdag 7 november 2024 om 15.00 uur
Waar: Wageningen Campus, Forumgebouw, zaal C0226 (tweede verdieping), Droevendaalsesteeg 2, Wageningen. Inloop om 15.00 uur. Er is koffie en thee.
15.30 uur: Inleiding door Anneke Groen, conservator Bijzondere Collecties WUR Bibliotheek
15.45 uur: Presentatie David Apollonius Coppoolse en overhandiging eerste exemplaar biografie Berthe Hoola van Nooten.
16.00 uur: Rondleidingen door de tentoonstelling, boeksignering en borrel.
17.30 uur: Afsluiting
Wilt u meedoen, vul dan vóór 30 oktober het registratieformulier in via deze link